Özgür Otel Gizlilik Sözleşmesi

  • Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı: İletişim formu, İK formu ve rezervasyon formu; kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi v.b bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenmektedir.
  • Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı: Bilgileriniz sağlıklı bir hizmet verebilmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu bilgiler iletişim kurabilmek, işbaşvurusu alabilmek veya e-bülten hizmeti sunabilmek veya otelimiz için rezarvasyon yapabilmek için istenilmektedir. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucumuzda korunmaktadır.
  • Kullanıcı bilgileri üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.
  • Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısıen güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz’e girmişolduğu bilgiler diğer internet kullanıcılarıtarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığıbilgilere izinsiz ulaşım kısıtlanmıştır.
  • Özgür Otel, sözkonusu bilgileri müşterilerin onayıdışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığısürece herhangi bir üçüncüşahıs, kurum ve kuruluşile paylaşmayacaktır.
  • Özgür Otel, bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Özgür Otel’in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasınıistediğinde, Özgür Otel, bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
  • Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartlarıgeçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlıveya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Özgür Otel, sorumlu değildir.
  • Özgür Otel, destek hizmetler almak amacıyla farklıkuruluşlarla çalışılmasıdurumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarınısağlayacaktır.
  • Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Özgür Otel’e aittir.
  • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısıen güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.